Loading...

wtorek, 26 listopada 2013

Vision-piękno skóryNic tak nie zdradza wieku kobiety, jak stan skóry. Smukłą sylwetkę można zachować uprawiając sport i stosując różnego rodzaju diety, dobry fryzjer pomoże pozbyć się siwych włosów, natomiast dzięki dekoratywnym kosmetykom usta będą pełniejsze, a oczy bardziej wyraziste. Tylko zdradliwych zmarszczek na czole, kurzych łapek wokół oczu i zmienionego owalu twarzy w żaden sposób nie da się zatuszować.


Niebezpieczne zabiegi Oczywiście, można skorzystać z usług chirurgii plastycznej, tyle że jej cena może okazać się zbyt wysoka. I nie chodzi o pieniądze, tylko to, co mamy najdroższe-go – nasze zdrowie. Narkoza, cięcia, rozwarstwienie skóry i jej naciąganie, kilka dni stosowania środków przeciwbólowych i kilka tygodni rekonwalescencji – tak właśnie wygląda popularny zabieg zwany liftingiem. Od czasu do czasu pojawiają się w prasie informacje o poważnych skutkach ubocznych tych zabiegów, których usunięcie trwa nieraz latami. Znane są również przypadki aktorek, które zaprzepaściły swoją karierę po tym, jak nieudane zabiegi upiększające zmieniły je w dziwni wyglądające lalki z naciągniętą i pozbawioną mimiki twarzą.Wstrzykiwanie botoksu jest wprawdzie mniej groźne, ale skutkuje „zaledwie” bólem głowy, stanami zapalnymi i pogorszeniem kolorytu cery – po zabiegu cera staje się gładka, ale nabiera ziemistego koloru. Częste stosowanie botoksu może spowodować atrofię mięśni twarzy, ponieważ „eliksirem młodości” w przypadku tego zabiegu jest botulotoksyna (toksyna botulinowa), która zgodnie z definicją słownikową jest niczym innym, jak jadem paraliżującym mięśnie. Ostrożne i rozsądne panie wybierają raczej preparaty z kategorii anti-age, dostępne w ogromnej ilości w aptekach. Niestety, nie wszystkie są skuteczne. Te, które na pierwszy rzut oka wydają się najbardziej skuteczne, zawierają hormony. Już po pierwszym zastosowaniu cudownego serum cera jest wygładzona, ale już po każdym kolejnym razie efekty są coraz mniej widoczne. Ponadto, skóra szybko przyzwyczaja się do tych preparatów, co skutkuje tym, że w przypadku zaprzestania ich stosowania następuje gwałtowne i wyraźne pogorszenie ogólnej kondycji skóry.


Czasami ten efekt jest tak silny, że skóra wygląda znacznie gorzej niż przed pierwszym zastosowaniem tego rzekomo cudownego preparatu.
Inne kremy odmładzające zwalczają skutki procesów starzenia, takie jak suchość skóry czy utrata elastyczności, ale nie oddziałują na ich przyczyny. Tymczasem na pojawienie się zmarszczek ogromny wpływ mają wolne rodniki. Dopóki nic nie stoi na przeszkodzie ich oddziaływaniu, żadne nawilżanie, odżywianie czy witaminy nie zdołają zachować młodości skóry. Piękne zwycięstwo Eksperci firmy Vision zastosowali w kwestii odmładzania podejście wszechstronne: naukowcy z francuskiej firmy Arkopharma i laboratorium Vision DEM4 opracowali najnowocześniejszy produkt – odmładzający żel o działaniu antyutleniającym Millenium Neo – rewolucyjny preparat z kategorii anti-age w kosmetologii europejskiej. Aktywne składniki żelu posiadają silne właściwości antyutleniające, które neutralizują dzia-łanie wolnych rodników, dzięki czemu komórki dojrzałej skóry mogą odbudować własne zdolności odmładzające i ochronne. Starannie zbilansowana pielęgnacja, odżywianie oraz nawilżanie skóry stymuluje te zdolności i neutralizuje oznaki starzenia się. Trudno w to uwierzyć, ale proces odmładzania rozpoczyna się już po pierwszym zastosowaniu żelu Millenium Neo, a wyraźne efekty można zaobserwować po pięciu – siedmiu dniach. Po miesiącu stosowania poprawia się kondycja i elastyczność skóry, zmarszczki (w tym najbardziej problematyczne – na skórze szyi) stają się coraz mniej widoczne, zmniejsza się opuchlizna, a owal twarzy odzyskuje wyrazistość.


Aktywne składniki żelu Millenium Neo są uzyskiwane z najwyższej jakości surowców roślinnych. Do opracowania formuły preparatu zastosowano zasadę synergii: wszystkie składniki wzmacniają swoje oddziaływanie i nawzajem się uzupełniają. Hialuronat sodu intensywnie nawilża skórę na poziomie komórkowym, aktywizuje proces regeneracji komórek skóry i gojenia się ran. Białko pszeniczne stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, wygładza drobne zmarszczki i niedoskonałości skóry, zwęża pory, nawilża i odżywia osłabioną na skutek stresu skórę. Aloe barbaensis — doskonały naturalny środek anty-septyczny.

Ginkgo biloba rozszerza naczynia krwionośne, aktywizuje mikrokrążenie w tkankach
i metabolizm komórkowy.
Żeń-szeń pięciolistny — silny środek energetyzujący, zapobiega pojawieniu się przedwczesnych oznak starzenia.
 Skrzyp polny poprawia przemianę materii, zmniejsza opuchliznę i obrzęki, posiada działanie antyseptyczne.
 Kamelia chińska — lider wśród antyutleniaczy roślinnych.
Centella azjatycka regeneruje komórki skóry, normalizuje gospodarkę wodno-solową i tłuszczową, oczyszcza krew.
 Witamina Е — to witamina piękna, która poprawia odżywianie skóry i posiada wła-ściwości antyutleniające.
Substancje konserwujące, wchodzące w skład żelu Millenium Neo, to chlorofenezyna oraz mieszanka alkoholu benzylowego i kwasu dehydroocctowego (EDTA), które sprawdziły się jako substancje bezpieczne i nietoksyczne. Chlorofenezyna posiada silne właściwości przeciwgrzybiczne i antybakteryjne, natomiast mieszanka alkoholu benzylowego i kwasu dehydroocctowego jest stosowana w kosmetykach posiadających certyfikaty potwierdzające ich ekologiczność i organiczność. Ponadto, te substancje konserwujące zostały zastosowane zamiast parabenów, które często powodują reakcje alergiczne. Konsystencja żelu Millenium Neo jest niezwykle delikatna i łatwo się wchłania, a dzięki lekkiej teksturze nie zatyka porów i zapewnia swobodne oddychanie komórkom skóry. Hermetyczne opakowanie z pompką próżniową zapobiega przedostawaniu się powietrza do wnętrza flakonika i zakwaszeniu zawartości, dzięki czemu ten preparat odmładzający zachowuje maksymalną skuteczność przez cały okres stosowania. Żel o działaniu antyutleniającym Millenium Neo obdarza kobiety w każdym wieku pięknem, atrakcyjnością i pewnością siebie.
 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz